You are currently viewing Konferencija ExcellMater 2024!

Tim projekta ExcellMater sa zadovoljstvom najavljuje konferenciju the ExcellMater Conference 2024: Innovative Biomaterials for Novel Medical Devices, koja će se održati od 10. do 12. aprila 2024. g. u Naučno-tehnološkom parku u Beogradu. Konferencija će predstaviti različite oblasti inženjerstva biomaterijala od fundamentalnih istraživanja do translacije rezultata do novih medicinskih sredstvava, primene u kliničkoj prakci i komercijalizacije. Takođe pozivamo koordinatore projekata u pozivu “Twinning” da predstave svoje projekte i iskustva u menadžmentu i administraciji svojih projekata.

Čast nam je da objavimo da će niz vodećih svetskih naučnika održati predavanja po pozivu:

• Albena Daskalova, Institute of Electronics, Bulgarian Academy of Science
  • Meriem Lamghari, University of Porto, Portugal
  • Ivan Martin, University of Basel, Switzerland
  • Nicholas Peppas, University of Texas, Austin, USA
  • Tiziano Serra, AO Research Institute Davos, Switzerland
  • Artemis Stamboulis, University of Birmingham, United Kingdom
  • Gordana Vunjak-Novakovic, Columbia University, USA

Učešće na Konferenciji je besplatno ali je registracija obavezna. Prijava sažetaka radova i registracija autora predavača je otvorena od 1. novembra do 31. decembra 2023. g., dok će registracija učesnika bez prijavljenih radova biti ograničena i počeće od 20. februara 2024. g. Više informacija se može naći na internet strani Konferencije https://www.excellmater2024.tmf.bg.ac.rs/

Očekujemo vas na konferenciji ExcellMater Conference 2024!